www.Tortoise-Farm.com


Nabídka                                  

Nabízím krásně vybarvená mláďata suchozemských želv uhlířských (chelonoidis carbonaria), pocházející z mého chovu - nejedná se o import! Mohu zprostředkovat i prodej kompletně vybaveného terária, na míru pro želvy. Uhlířky jsou NEZIMUJÍCÍ druh a NEREGISTRUJÍ SE - neplatí pro ně zákonná povinnost každý rok aktualizovat fotku v dokumentech a komunikovat s úřady. Želvičky jsou chovány v perfektních podmínkách – dobře „nastartované“ a rostoucí.
Suchozemské želvy jsou pozoruhodná exotická stvoření, která Vám budou dělat radost mnoho desítek let (a my jim). Všechny druhy želv vyžadují ke svému spokojenému životu určité potřeby (správná potrava, osvětlení, vhodná ubikace, atd). Chov želv uhlířských není složitý - s veškerými otázkami ohledně chovu Vám, budoucím i stávajícím chovatelům, rád poradím + daruji NÁVOD K CHOVU.
Odběr je možný buď v Nalžovicích (6 km od Sedlčan), či jednou týdně po předchozí domluvě v Praze (dopravné = 100 Kč). Případně mohu želvy dovézt kamkoli za 3 Kč/km.
Pro více informací (nejen o želvách uhlířských a jejich chovu) navštivte moje webové stránky: WWW.ZELVI-FARMA.CZ
MNOŽSTEVNÍ SLEVY: 1 želva - 2500 Kč, 2 želvy - 2300 Kč/jedna.
MOŽNÁ JE I VÝMĚNA ZA JINÉ DRUHY ŽELV PO VZÁJEMNÉ DOHODĚ. 

 

Základní informace o tomto druhu se můžete dozvědět v kategorii ŽELVY UHLÍŘSKÉ. Co je dobré vědět před pořízením želvičky se dozvíte v kategorii KROK ZA KROKEM

Želvičky jsou chovány podle mnou popisovaných zásad na tomto webu. Jsou zdravé, rozkrmené, roztoucí a ve výborné kondici. Fotografie můžete vidět níže.

V případě zájmu mě stačí kontaktovat prostřednictvím formuláře v kategorii KONTAKT, nebo napsat přímo na email či zavolat.

Pokud by jste měli zájem o jiný druh, ozvěte se mi. Doporučím vám vhodného chovatele a dám vám na něho kontakt.

 

 


Anketa

Vlastníte již nějakou suchozemskou želvu?

Ano.
(455)
72%

Ne.
(175)
28%

Celkový počet hlasů: 630